Hakkımızda

   www.panosarfmalzemeleri.com. Firmamız UltragrupElektrik Enerji Makine ve Pazarlama LTD.ŞTİ. nin, E-Ticaret platformunda yerini almış, E-Mağazasıdır.
 

  Ultra Grup Elektrik, UGEEST Tescilli markasıyla 10 Yıldan beri elektrik panosu üreticileri olan müşterilerinin, sarf malzemeleriyle birlikte tüm elektrik malzemelerinin tedariğini de sağlar. Müşterilerinin taleplerini  fiyat / fayda kriterine uygun olarak temin eder, müşteri ilişkilerinde uyum ve birlikte kazanım ilkesine önem verir,
 
  Günümüz de e-ticaret uygulaması sıkca kullanılmaya başlamıştır, firmalar ürünlerini bu platform da sergileyip yeni müşterilere ulaşmayı hedeflemektedir. Ultragrup olarak bizlerde günümüz koşullarına uyum sağlamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek adına, e-ticaret platformun da yerimizi aldık.
 
  Misyonumuz gereği olarak biz toptancı firmayız ve sitemizde mümkün olduğunca, toptan fiyattan toplu satım yapmayı hedefliyoruz. Perakende pazarındaki müşterilerimize karşı haksız rekabette bulunmak istemiyoruz. Her zaman olduğu gibi birlikte kazanım düşüncesi bizim en önem verdiğimiz ilkemizdir.
 
     Saygılarımızla.